Rusza nowy atestowany kurs DM

Studium Dialogu Motywującego

W październiku 2018 r. rozpoczynają się zajęcia drugiej edycji atestowanego przez PTTM kursu z zakresu Dialogu Motywującego, organizowanego przez Polski Instytut Dialogu Motywującego we Wrocławiu.
Kontakt: sekretariat@pidm.pl, tel. +48 535 524 733
Kierownik kursu: Dominik Meinhart–Burzyński

Podsumowanie Konferencji „Dialog Motywujący i Terapia Poznawczo-Behawioralna w różnych zastosowaniach, czyli jak skutecznie wspierać klienta, specjalistę i system”

W dniach 15-16.06.2018r odbyła się w Toruniu Międzynarodowa Konferencja pt.: „Dialog Motywujący i Terapia Poznawczo-Behawioralna w różnych zastosowaniach, czyli jak skutecznie wspierać klienta, specjalistę i system”.

Konferencja miała charakter jubileuszowy i zorganizowana została z okazji 10-lecia Dialogu Motywującego w Polsce oraz powstania PTTM, a organizatorem całego wydarzenia była Akademia Myśli i Emocji http://www.amie.pl/ Continue reading

Superwizje Koleżeńskie DM 27.09.18

Zapraszamy na kolejne superwizje koleżeńskie DM, które odbędą się 27 września, w czwartek, w godz. 20.00-22.00 w nowej siedzibie towarzystwa przy ulicy Puławskiej 43 m.7 w Warszawie.

Spotkanie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich osób zainteresowanych Dialogiem Motywującym niezależnie od poziomu zaawansowania w DM.

Spotkania odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca po uprzednim zgłoszeniu obecności zainteresowanych osób (tel. 606 817 827).

Gospodarzami spotkań są terapeuci motywujący – zapraszamy do zgłaszania swojej gotowości (tel. 606 817 827).

Jednocześnie zachęcamy terapeutów motywujących do organizowania superwizji w swoich miastach!