Powitanie. Kilka słów na początek nowej kadencji od Zarządu PTTM

Drodzy Członkowie Polskiego Towarzystwa Terapii  Motywującej

                 Chciałybyśmy Was serdecznie przywitać w imieniu nowego Zarządu, który został wybrany podczas Walnego  Zebrania Członków PTTM w dniu 18.03.2018. Dziękujemy wszystkim członkom poprzednich władz PTTM za ich zaangażowanie i pracę na rzecz Towarzystwa.

                Jako Zarządowi PTTM zależy nam na tym, aby lepiej poznać opinie uczestników Towarzystwa, którego jesteśmy reprezentantami. W najbliższym czasie rozpoczniemy konsultacje dotyczące nowego regulaminu certyfikacji. Zamierzamy kontynuować pracę naszych poprzedników nad ujednoliceniem i przejrzystością przepisów oraz uwzględnić opinie tych, których te regulacje w szczególności dotyczą.

                Rolą PTTM jest upowszechnianie wiedzy z Dialogu Motywującego. Zamierzamy to robić nie tylko poprzez organizację wydarzeń PTTM, takich jak szkolenia czy konferencje, ale również dzięki stworzeniu platformy do wymiany informacji na temat działań podejmowanych przez naszych członków. W związku z tym, będziemy rozpowszechniać  informacje o szkoleniach oraz promować wydarzenia związane z Dialogiem Motywującym (organizowane przez Terapeutów Motywujących PTTM i/lub trenerów MINT). Będziemy także informować Was o ważnych działaniach MINT (np. nabór na TNT czy Forum MINT).

                Rok 2018 jest dla nas szczególny, gdyż właśnie teraz PTTM obchodzi swoje 10-te urodziny. Mamy nadzieję, że będzie to ważny rok dla Dialogu Motywującego w Polsce. Zapraszamy do aktywnej działalności na rzecz PTTM i do dzielenia się z nami pomysłami, pytaniami i uwagami.

                Wkrótce prześlemy Wam więcej informacji na temat naszych planów na najbliższe miesiące. Tymczasem życzymy wszystkim Członkom PTTM spokojnych, radosnych Świąt Wielkanocnych.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zarząd Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej

Aleksandra Wilkin-Day – Przewodnicząca

Magda Dolska-Topór – Wiceprzewodnicząca

Anna Pierzchalska – Skarbnik

Agata Groszek – Członkini Zarządu

Marzena Mendyk – Członkini Zarządu

 

Pozostałe władze PTTM:

Komisja Naukowo-Dydaktyczna:

Izabela Podlecka-Kandyba – Przewodnicząca

Jarosław Banaszak – Wiceprzewodniczący

Katarzyna Kaszek-Idźkowska – Sekretarz

Dominik Meinhart-Burzyński

Janina Pawlak

Komisja Rewizyjna:

Anna Derwich – Przewodnicząca

Małgorzata Starzec – Wiceprzewodnicząca

Joanna Witczak – Sekretarz

Sąd Koleżeński:

Jolanta Celebucka

Iga Jaraczewska

Beata Kita