Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję „Dialog Motywujący i Terapia Poznawczo-Behawioralna w różnych zastosowaniach, czyli jak skutecznie wspierać klienta, specjalistę i system”, organizowaną przez Akademię Myśli i Emocji, która odbędzie się 15-16.06.2018 r. w Toruniu pod patronatem PTTM

Drodzy Członkowie Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej!

Z przyjemnością informujemy, że PTTM objęło patronat nad Międzynarodową Konferencją „Dialog Motywujący i Terapia Poznawczo-Behawioralna w różnych zastosowaniach, czyli jak skutecznie wspierać klienta, specjalistę i system”, organizowanej przez Akademię Myśli i Emocji, która odbędzie się 15-16.06.2018 r. w Toruniu.

W konferencji weźmie udział twórca Dialogu Motywującego William Miller, a także inni znakomici praktycy DM i członkowie MINT: Guy Undrill, Jeff Breckon, Chris Wagner i David Prescott.

Dla naszego Towarzystwa to wydarzenie ma szczególne znaczenie, bowiem dokładnie 10 lat temu – właśnie w Toruniu – powstało PTTM. Cieszymy się więc niezmiernie, że możemy uczestniczyć w tej konferencji i świętować pierwsze 10 lat Dialogu Motywującego w Polsce.

PTTM będzie współorganizatorem sesji plakatowej podczas konferencji. Chcemy pokazać historię DM w Polsce, a także stworzyć wszystkim, którzy zajmują się Dialogiem Motywującym, możliwość podzielenia się doświadczeniami, badaniami i sukcesami związanymi z zastosowaniem tej metody w różnych obszarach pracy z drugim człowiekiem. Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w sesji plakatowej poprzez przesłanie maila na adres sekretariat@pttm.org.pl.

Członkowie PTTM z opłaconymi składkami członkowskimi będą mogli korzystać z obniżonej opłaty konferencyjnej – dostępnej dla innych zainteresowanych do 30.04.2018 -przez cały okres rejestracji.

Podczas konferencji będzie też zorganizowane specjalne spotkanie z Williamem Millerem tylko dla członków PTTM.

Mam nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie, by wspólnie świętować 10-lecie Dialogu Motywującego w Polsce.

W załączeniu zaproszenie na konferencję oraz informacja o warsztatach pokonferencyjnych.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz zapisy na: http://www.amie.pl/konferencja/

Zapraszamy serdecznie!

 

Zarząd Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej:

Aleksandra Wilkin-Day – Przewodnicząca

Magda Dolska-Topór – Wiceprzewodnicząca

Anna Pierzchalska – Skarbnik

Agata Groszek – Członkini Zarządu

Marzena Mendyk – Członkini Zarządu

 

Konferencja DM i TPB 15-16.06.2018

Warsztat Jeff Brecon 17.06.2018

Warsztat Chris Wagner 17-18.06.2018

Warsztat Guy Undrill 17.06.2018

 

Posted in Uncategorized.